Záhradný stôl Vegas 80x80 cm
Kód: 055-0038Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál nôh: hliníkový rám, práškovo lakovaný štrukturálnou polyesterovou farbou v odtieňoch grafit (RAL 7021)
vrchná doska: HPL laminát (jednoduchá údržba a dlhá životnosť), odtieň grafitová bridlica (P120)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Nosnosť: | 100 kg |
.png)



