Drevený záhradný stôl Vegas 80x80 cm
Kód: 055-0039Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál nôh: hliníkový rám, práškovo lakovaný štrukturálnou polyesterovou farbou v odtieňoch grafit (RAL 7021)
doska: z naolejovaného dreva akácie robinia, vyznačujúceho sa mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
Akáciové drevo pochádza z poľských lesov a má certifikát FSC. Vďaka svojej veľmi vysokej tvrdosti, prirodzenej štruktúre a špeciálnej úprave prírodným olejom je akácia ideálnym materiálom na nábytok, ktorý vydrží a zároveň zaujme svojim vzhľadom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Farba: | prírodná |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál dosky: | drevo |
| Nosnosť: | 100 kg |
.png)



