Záhradný stôl Ripper 80x80 cm
Kód: 055-0022Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál nôh: hliníkový rám, práškovo lakovaný štruktúrnou polyesterovou farbou v grafitovej farbe (RAL 7021)
doska stola: olejované drevo akácie robinia, ktoré sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
Akáciové drevo pochádza z poľských lesov a je certifikované FSC. Vďaka svojej veľmi vysokej tvrdosti, prirodzenej štruktúre a špeciálnej úprave prírodným olejom je akácia ideálnym materiálom pre nábytok, ktorý vydrží a zaujme svojím vzhľadom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Farba: | prírodná |
| Šírka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál dosky: | drevo |
| Nosnosť: | 100 kg |
.png)



