Jednoduchá židľa na záhradu Vegas
Kód: 055-0037Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál nôh: hliníkový rám, práškovo lakovaný štruktúrnou polyesterovou farbou v grafitovej farbe
sedák a operadlo: z naolejovaného dreva akácie robinia, vyznačujúceho sa mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
Akáciové drevo pochádza z poľských lesov a má certifikát FSC. Vďaka svojej veľmi vysokej tvrdosti, prirodzenej štruktúre a špeciálnej úprave prírodným olejom je akácia ideálnym materiálom na nábytok, ktorý vydrží a zároveň zaujme svojim vzhľadom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reštauračný nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Farba: | prírodná |
| Šírka: | 58 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál sedáka: | drevo |
| Nosnosť: | 120 kg |
.png)



