Komoda Evora 1 – elegantná klasika v zelenej farbe a dubu lefkas
Kód: 023-0017Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany, sklo
hrúbka materiálu: 15/28 mm
hrúbka skla: 4 mm
úchytky: kov, patina mosadz
tiché dovieranie
farebné prevedenie: tmavo zelená / dub lefkas
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 113 kg |
| EAN: | 5900488575708 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 181 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Hĺbka: | 42 cm |
| Hmotnosť: | 113 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



