Sklápacia posteľ Rel 140 x 200 cm - biely mat
Kód: 001-0567Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + ABS hrany
ozdobná lišta na čelách: MDF polotvrdá drevovláknitá doska 18 mm
hrúbka materiálu: 18 mm
ložná plocha: 140 x 200 cm
nosnost ložné plochy: 200 kg
súčasťou postele je lamelový rošt
matrac nie je súčasťou - odporúčaná výška matraca do 18 cm
úchytky: kov vo farbe brúseného zlata
farebné prevedenie: biely mat
nosnost postele: 200 kg
Posteľ je nutné ukotviť do tehlovej steny – montáž na sadrokartón sa neodporúča. Kotviaci materiál je súčasťou. Hmoždinky a skrutky je nutné dokúpiť podľa typu muriva.
Možnosť dokúpenia LED osvetlenia a čalúneného čela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklápacie postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 104.5 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderná |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 153 cm |
| Výška: | 218 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 104,5 kg |
| Rozmer: | 140x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
.png)



