Manželská posteľ Toskania 1 - 140 x 200 cm / biela
Kód: 034-0007Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: ekologická fínska borovica
rukoväte: kov vo farbe starého zlata
povrchová úprava: farba na vodnej báze v teplej bielej farbe - RAL 9003
krytie farby: 85 % (viditeľná štruktúra dreva)
údržba: utierajte mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavujte priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
plocha na spanie: 140 x 200 cm
úložný priestor vo forme zásuviek
dodáva sa v demontovanom stave
morenie: teplá biela
Posteľ sa dodáva bez matraca a bez roštu.
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Manželské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 73 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 147 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Dĺžka: | 217 cm |
| Hmotnosť: | 73 kg |
| Rozmer: | 140x200 cm |
.png)



