Skandica Horn dizajnová knižnica – biela, moderná rohová knižnica
Kód: 028-0163Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska (Arktická biela U11027 VV), ochranné pásky
hrúbka materiálu: 18 mm
výška police: 30 cm
hĺbka police: 29,3 cm
6 políc so šírkou 49,8 cm
2 police so šírkou 66 cm
2 police so šírkou 32,7 cm
nohy: kov
výška nôh: 20 cm
police sú pevné, nie je možné ich nastaviť
z bezpečnostných dôvodov je možné pripevniť k stene
farebné prevedenie: biely mat / čierne nôžky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100,2 cm |
| Výška: | 180,8 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 60 kg |
.png)



