Regál Skandica Horn 80 cm – čierny, moderný a praktický úložný priestor
Kód: 028-0167Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska (čierna U190 VL Swiss Krono), ochranné pásky
hrúbka materiálu: 18 mm
výška police: 30 cm
hĺbka police: 29,4 cm
6 políc so šírkou 34,6 cm
2 police so šírkou 47 cm
2 police so šírkou 21,6 cm
nohy: kov
výška nôh: 20 cm
police sú pevné, nie je možné ich nastaviť
z bezpečnostných dôvodov je možné pripevniť k stene
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 60 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 80,1 cm |
| Výška: | 180,8 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 60 kg |
.png)



