Nízky rohový regál Skandica Horn 100 cm – biela, rohová knižnica
Kód: 028-0168Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotriesková doska LTD v bielej farbe (Arctic White U11027 VV), ochranné pásiky
hrúbka materiálu: 18 mm
výška medzi policami: 30 cm
hĺbka police: 29,3 cm
2x police so šírkou 49,8 cm
1x polica so šírkou 66 cm
1x polica so šírkou 32,7 cm
nohy: kov
výška nôh: 20 cm
police sú pevné, nie je možné ich nastaviť
farebné prevedenie: biely mat / čierny nohy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 29 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 100,2 cm |
| Výška: | 85,4 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 29 kg |
.png)



