Vysoká komoda Asymetric v bielom mate s bezúchytkovým otváraním – 3 dvere
Kód: 023-0864Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevotriesková doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadný panel: HDF – 3 mm
max. zaťaženie police: 5 kg
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
vysokokvalitné kovové pánty a koľajničky
nožičky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: matná biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| EAN: | 5900488592521 |
| Farba: | biela |
| Štýl: | minimalistický |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 92 cm |
| Výška: | 139 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami |
.png)



