Šatníková skriňa Cross 180 cm – pine green / čierna, moderný dizajn bez úchytiek
Kód: 023-0831Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska: HDF – 3 mm
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové pánty a koľajničky
nožičky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: borovicovo zelená / čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine a komody pre ubytovacie zariadenia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 162 kg |
| EAN: | 5900488593092 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 162 kg |
| Zatváranie: | klasické zatváranie |
| Zrkadlo: | bez zrkadla |
.png)



