Bielizník Cross - pine green / čierna, s dvierkami a zásuvkou
Kód: 023-0836Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadná doska: HDF - 3 mm
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové koľajničky a pánty
nožičky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: borovicovo zelená / čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine a komody pre ubytovacie zariadenia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| EAN: | 5900488593146 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 89 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



