Nástenné zrkadlo Cross - pine green
Kód: 023-0759Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + zrkadlo, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zrkadlo nalepené na doske
farebné prevedenie: borovicovo zelená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5900488590541 |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hĺbka: | 1,8 cm |
| Tvar: | obdĺžnikové |
.png)



