Manželská posteľ Cross 160×200 cm – pine green / čierna, s výklopným roštom
Kód: 023-0834Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 18 mm
ložná plocha: 160 x 200 cm
výklopný lamelový rošt v kovovom ráme sučasťou
matrace je potrebné zakúpiť samostatne – odporúčame penové alebo latexové matrace
úložný priestor
nohy: tvrdené PVC
pravé/ľavé vyhotovenie čela – určuje sa pri montáži
farebné prevedenie: borovicovo zelená / čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele do penziónov a apartmánov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 119 kg |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 164 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Dĺžka: | 205 cm |
| Hmotnosť: | 119 kg |
| Rozmer: | 160x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
.png)



