Jedálenský set Max 7
Kód: 007-0248Podrobný popis
Zostava obsahuje ( š/v/h):
stôl: 80/76/110 cm
4x stoličky: 43/94/40 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy stola - masív buku, vrchná doska - lamino
materiál stoličiek: masív buku
šírka stola po rozložení: 110 cm
výška sedu: 47 cm
farebné prevedenie stola: dub grandson / čierna
farebné prevedenie stoličiek: čierna / tkanina 1B
Zvolený odtieň poťahovej látky uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | lamino |
| Rozkladanie: | rozkladací |
| Počet miest: | pre 4 osoby |
.png)



