Rozkladací jedálenský set 4+1 Alba 1 – dizajn a funkčnosť v jednom
Kód: 007-0199Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje ( š/v/h):
stôl: 120-150/78/80 cm
4x stoličky: 43/94/40 cm
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy - masívny buk, vrchná doska - LTD laminovaná drevotriesková doska
materiál stoličiek: masívny buk
výška sedu: 48 cm
prevedenie: sonoma / tkanina 8B
Zvolený odtieň poťahovej látky uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Farba: | prírodná |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Počet miest: | pre 4 osoby |
.png)



