Komoda Zante 2 - čierna
Kód: 003-1080Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: laminovaná drevotriesková doska (LTD) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a prenikaniu vlhkosti), sklo
boky: MDF (polotvrdá drevovláknitá doska)
úchyty: kovové
nohy: kovové
systém tichého zatvárania
hrúbka materiálu: 16 mm
farba: čierny mat / zlaté doplnky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| EAN: | 1013660100000000 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150,1 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 52 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami |
.png)



