Kombinovaná masívna komoda Belluno Elegante 1 - grafit / dub
Kód: 034-0082Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: fínska borovica z ekologického hospodárstva
úchytky: kov vo farbe starého zlata
náter: vodou riediteľná farba v odtieni grafit - RAL 7012
krytie farby: 90% (viditeľná štruktúra dreva)
tiché dovieranie u šuplíkov
údržba: utierať mäkkou bavlnenou handričkou alebo handričkou z mikrovlákna
nevystavovať priamemu UV žiareniu a teplu z radiátora
dodávané v demonte
morenie: grafit / dub
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obývacia izba |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | provensálsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 130 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Hĺbka: | 45 cm |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



