Jedálenský stôl GERY 160/200/240×90 rozkladací dubový
Kód: S09-0004Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiálu hornej dosky: dubový masív
hrúbka hornej dosky: 20 mm
materiál nôh: drevo
stôl je rozkladací
skladacie časti sú uložené pod stolovou doskou
rozmery (v/š/d): 75/90/160-200-240 cm
vzdialenosť medzi nohami: 135x65 cm
dodáva v demonte
farebné prevedenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť výrobku sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly rozkladacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 53.8 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 53,8 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | drevo |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



