Malá kuchyňa Luna - biela
Kód: 029-0178Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje (š/v/h):
2x spodná kombinovaná skrinka: 50/82/52 cm
1x spodná skrinka: 60/82/52 cm
1x horná skrinka: 50/71,5/31 cm
1x úzka horná skrinka: 50/90/31 cm
1x jednodverová skrinka: 60/71,5/31 cm
Parametre a vlastnosti:
materiál korpus: LTD 16 mm
materiál dvierka: MDF 16 mm, frézovanie, ABS 1 mm
kuchynská doska nie je súčasťou
úchytky: kov čierny - 192 mm
tiché dovieranie na dvierkach
tiché dojazdy na zásuvkách
farebné prevedenie: biela matná
Kuchynskú pracovnú dosku je možné objednať samostatne tu.
Kuchynské spotrebiče, drez a vodovodné batérie nie sú súčasťou zostavy.
Skutočná farebnosť odtieňa sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Luna |
|---|---|
| Hmotnosť: | 110 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Povrch: | mat |
| Šírka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 110 kg |
| Tvar: | priame |
.png)



