Jedálenský set 6+1 Alba 2 – štýl a pohodlie pre celú rodinu
Kód: 007-0200Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zostava obsahuje ( š/v/h):
stôl: 140-180/78/80 cm
6x stoličky: 43/94/40 cm
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál stola: nohy stola - masívny buk, vrchná doska - LTD laminovaná drevotriesková doska
materiál stoličiek: masívny buk
výška sedu: 48 cm
prevedenie: orech / tkanina 3B
Zvolený odtieň poťahovej látky uveďte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa a jedáleň |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 102 kg |
| Farba: | hnedá |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | buk |
| Šírka: | 140 cm |
| Hmotnosť: | 102 kg |
| Počet miest: | pre 6 osôb |
.png)



