Čalúnený panel na posteľ Rel 90 x 200 cm - biely mat
Kód: 001-0573Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
panel dostupný v dvoch veľkostiach
zvuková izolácia
čalúnenie: poťahová látka Riviera 21
Vlastnosti tkaniny Riviéra 21:
materiál: 100% PES
gramáž: 300 g/m2
martindale: 100 000
Vysoko kvalitná látka, odolná proti oderu, ľahko sa čistí a ideálna pre intenzívne používaný nábytok.
Panel sa uchytí na dosku pomocou skrutiek (viď. prídavný obrázok).
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Panel určený pre posteľ Rel 90 x 200 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sklápacie postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.4 kg |
| Farba: | béžová |
| Materiál: | čalúnené |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Hĺbka: | 5,5 cm |
.png)



