Ainsley 3 kúpeľňové svietidlo - leštená mosadz
Kód: D03-0142Súvisiaci tovar
Moderný dizajn a nadčasové farby kúpeľňových súprav z kolekcie Alba sú vynikajúcim riešením pre menšie aj väčšie kúpeľne. Skrinky ukrývajú veľa priestoru na uloženie všetkých...
Kúpeľňový nábytok Mela sa skladá z niekoľkých modulov, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Praktické police a skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru. Kombinácia duba...
Jednoduchý, ale elegantný dizajn jednotlivých prvkov kolekcie Anter ozdobí každú predsieň alebo vstupnú halu. Veď táto časť domu je prvým miestom, ktoré uvidia Vaši hostia.
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: mäkká oceľ, sklo
osvetlenie kúpeľne
trieda ochrany: IP44
pätica: 3x G9
max. príkon: 3 W LED
napájanie: 220-240 V
farba: leštená mosadz
LED žiarovky sú súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Štýl: | vintage |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 61 cm |
| Výška: | 23,1 cm |
| Hĺbka: | 20,6 cm |
| Umiestnenie: | kúpeľňa |
Hlavnou charakteristikou kolekcie Pim je jej nostalgický a zároveň moderný dizajn z polovice storočia. Ideálny doplnok s vysokým stupňom krytia, vhodný napríklad do kúpeľní.
Vintage kúsok s nádychom industriálneho dizajnu - to je kolekcia Braelyn. Osvetlenie sa stane krásnym prvkom vášho domova. Vďaka vysokému stupňu ochrany sú tieto nástenné...
.png)



