Svietidlo do kúpeľne Ainsley 3 – leštený chróm
Kód: D03-0139Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické údaje a vlastnosti:
materiál: mäkká oceľ, sklo
osvetlenie do kúpeľne
stupeň krytia: IP44
pätice: 3x G9
max. príkon: 3 W LED
napätie: 220–240 V
povrchová úprava: leštený chróm
LED žiarovky sú súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Štýl: | vintage |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 61 cm |
| Výška: | 23,1 cm |
| Hĺbka: | 20,6 cm |
| Umiestnenie: | kúpeľňa |
.png)



