Kúpeľňové svietidlo Braelyn – brúsená mosadz
Kód: D03-0226Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, bublinkové sklo
kúpeľňové osvetlenie
trieda ochrany: IP44
pätica: 3x E 27
max. príkon: 40 W
napájanie: 220-240 V
žiarovky sa musia zakúpiť samostatne, nie sú súčasťou
farebné prevedenie: brúsená mosadz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| Farba: | žltá |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 60,3 cm |
| Výška: | 25,7 cm |
| Hĺbka: | 18,3 cm |
| Hmotnosť: | 4,6 kg |
| Umiestnenie: | kúpeľňové |
| Styl: | vintage |
.png)



