Záhradné kreslo Bouhus
Kód: 055-0035Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: konštrukcia z olejovaného dreva akácie robinia, vyznačujúca sa mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
čalúnenie: prémiová látka Sunbrella Natte (100 % akryl) vo farbe charcoal chine (10063)
sedáky sú vyplnené rýchloschnúcou penou - ideálna pre vonkajšie sedáky (pena umožňuje odvod vody a cirkuláciu vzduchu, je antibakteriálna a odolná voči plesniam)
Akáciové drevo pochádza z poľských lesov a nesie certifikát FSC. Vďaka svojej veľmi vysokej tvrdosti, prirodzenej štruktúre a špeciálnej úprave prírodným olejom je akácia ideálnym materiálom pre nábytok, ktorý vydrží a zaujme svojím vzhľadom.
Tkanina Sunbrella Natte je mimoriadna svojou odolnosťou, je priedušná, vodoodpudivá a odolná voči UV žiareniu, plesniam a škvrnám a veľmi ľahko sa čistí. Svoj vzhľad a farbu si zachováva po mnoho rokov, a to aj v drsných vonkajších podmienkach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 54 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Hĺbka: | 60,5 cm |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Nosnosť: | 100 kg |
.png)



