Drevené kreslo Maja na záhradu
Kód: 055-0040Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál nôh: oceľový rám, práškovo lakovaný štruktúrnou polyesterovou farbou v čiernej farbe
drevené dosky: olejované drevo akácie robinia, vyznačujúce sa mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
Akáciové drevo pochádza z poľských lesov a nesie certifikát FSC. Vďaka svojej veľmi vysokej tvrdosti, prirodzenej štruktúre a špeciálnej úprave prírodným olejom je akácia ideálnym materiálom na nábytok, ktorý vydrží a zároveň zaujme.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.2 kg |
| Farba: | prírodná |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Materiál nôh: | kov |
| Materiál sedáka: | drevo |
| Nosnosť: | 120 kg |
.png)



