Venkovný stôl Bouhus
Kód: 055-0036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:materiál: konštrukcia z naolejovaného dreva akácie robinia, vyznačujúca sa mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným podmienkam
horná doska: laminát HPL (ľahká údržba, dlhá životnosť, odolnosť voči nárazom) vo farbe bridlicová čierna (N105)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reštauračný nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 67 kg |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 230 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 94 cm |
| Hmotnosť: | 67 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Nosnosť: | 200 kg |
.png)



