TV stolík Kolder - dub artisan
Kód: 016-0709Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
dvierka: frézovaná laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
hrany: ABS
zadná sololitová doska: 3 mm
výška stolíka bez nožičiek: 34 cm
tiché dovieranie dvierok
dvierka sú z vnútornej strany čierne
plastové nôžky
farebné prevedenie: dub artisan
Nôžky, tiché dovieranie a háčiky na zavesenie sú súčasťou balenia. Hmoždinky je potrebné dokúpiť podľa typu múru.
Stolík je možné postaviť na nôžky alebo ho zavesiť na stenu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hĺbka: | 42,6 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
.png)



