Priestranný TV stolík Kolder - biela matná
Kód: 016-0706Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
dvierka: frézovaná laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
hrany: ABS
zadná sololitová doska: 3 mm
výška stolíka bez nožičiek: 34 cm
tiché dovieranie dvierok
plastové nôžky
farebné prevedenie: biela matná
Nôžky, tiché dovieranie a háčiky na zavesenie sú súčasťou balenia. Hmoždinky treba dokúpiť podľa typu steny.
Stolík je možné postaviť na nôžky alebo ho zavesiť na stenu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Farba: | biela |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hĺbka: | 42,6 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
.png)



