Moderný TV stolík Kolder - čierna matná
Kód: 016-0708Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
dvierka: frézovaná laminovaná drevotrieska o sile 16 mm
hrany: ABS
zadná sololitová doska: 3 mm
výška stolíka bez nožičiek: 34 cm
tiché dovieranie dvierok
plastové nôžky
farebné prevedenie: čierna matná
Nôžky, tiché dovieranie a háčiky na zavesenie sú súčasťou balenia. Hmoždinky treba dokúpiť podľa typu steny.
Stolík je možné postaviť na nôžky alebo ho zavesiť na stenu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky s dvierkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 27 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hĺbka: | 42,6 cm |
| Hmotnosť: | 27 kg |
.png)



