Nástenné svietidlo Ainsley 1 do kúpeľne – leštený chróm
Kód: D03-0137Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: mäkká oceľ, sklo
osvetlenie kúpeľne
trieda ochrany: IP44
pätica: G9
max. príkon: 3 W LED
napájanie: 220-240 V
farba: leštený chróm
LED žiarovka je súčasťou balenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Štýl: | vintage |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 16 cm |
| Výška: | 19,1 cm |
| Hĺbka: | 20,6 cm |
| Umiestnenie: | kúpeľňa |
.png)



