Skrinka na práčku Aza – biely mat, 2 zásuvky
Kód: 023-0596Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
korpus: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 18 mm + ABS hrany veľká zásuvka + odkladacia zásuvka
maximálna nosnosť: 158 kg
farebné prevedenie: biely mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytok do kúpeľne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 72 kg |
| EAN: | 5900488590763 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 67 cm |
| Výška: | 144 cm |
| Hĺbka: | 65 cm |
| Hmotnosť: | 72 kg |
.png)



