Skrinka na práčku a sušičku Aza v dekore orech – s odkladacou policou
Kód: 023-0857Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
korpus: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 18 mm + ABS hrany odkladacia zásuvka
farebné prevedenie: dekor orech villa
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 70 kg |
| EAN: | 5900488594013 |
| Farba: | hnedá |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | orech |
| Šírka: | 69 cm |
| Výška: | 189 cm |
| Hĺbka: | 67 cm |
.png)



