Skrinka Rosa – inteligentné riešenie pre práčku a sušičku v elegantnej čiernej farbe
Kód: 023-0847Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
korpus: LTD laminovaná drevotriesková doska s hrúbkou 18 mm + ABS hrany
úložný priestor v podobe 2 zásuviek
max. nosnosť zásuvky: 5 kg
farebné prevedenie: čierny mat
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 88 kg |
| EAN: | 5900488592644 |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 132 cm |
| Výška: | 116,7 cm |
| Hĺbka: | 66,8 cm |
| Hmotnosť: | 88 kg |
.png)



