Obojstranný penový matrac Bohemia - 120x200 cm
Kód: 024-0115Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
kvalitná pena T25 - 8 cm
vrúbkovaná pena T25 - 3 cm
termoregulačné vlákno
hypoalergénne
poťah matraca je prateľný na 40°C
stredná tvrdosť
obojstranná
výška matraca: 16 cm (aj s poťahom)
rozmer matraca: 120x200x16 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Matrace a rošty k posteliam |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Typ: | penové |
| Nosnosť: | 80 kg |
.png)



