Detská posteľ Alfie 2 z masívu borovica - 120 x 200 - biela
Kód: 030-0037Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: masív borovice
plocha na spanie: 120 x 200 cm
výška zábrany: 39 cm
šírka vstupu: 73 cm
nohy: 4 x 4 cm
lamelový rošt je súčasťou
povrchová úprava: lak na vodnej báze, zdravotne nezávadný podľa EN 71-3
vhodné pre matrace s výškou 10-15 cm
nosnosť: 100 kg
viditeľná štruktúra dreva
morenie: biela
Matrac a dekorácie nie sú súčasťou.
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Farba: | biela |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 128 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Dĺžka: | 208 cm |
| Hmotnosť: | 82 kg |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



