Detská posteľ Lilly 3 s úložným priestorom - 120 x 200 cm - prírodná borovica
Kód: 030-0079Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív
plocha na spanie: 120 x 200 cm
výška zábrany: 39 cm
šírka priečok: 5 cm
šírka vchodu: 60 cm
nôžky: 4 x 4 cm
latkový rošt je súčasťou dodávky
povrchová úprava: nitrocelulózový lak pre prírodné a sivé farby, vodou riediteľný lak pre bielu farbu, zdravotná nezávadnosť podľa EN 71-3
štruktúra dreva je mierne viditeľná v sivej a bielej farbe
vhodné pre matrace s výškou 10 - 15 cm
úložná zásuvka na pogumovaných kolieskach, pre bielu a sivú farbu zásuvka vyrobená z MDF dosky
nosnosť: 100 kg
morenie: prírodná borovica
Na výber 3 dekory - prírodná borovica, biela, sivá. Vybranú farbu prosím uveďte do poznámky v objednávke.
Matrac a dekorácie nie sú súčasťou dodávky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 56 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 128 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Dĺžka: | 208 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Úložný priestor: | s úložným priestorom |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



