Luxusný lowboard A 300 dub wotan s dvierkami v čiernom lesku
Kód: 036-0042Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD laminovaná drevotriesková doska, ABS hrany
výklopné dvierka, otvorené police
možno umiestniť na nožičky alebo zavesiť na stenu – nožičky a montážny materiál sú súčasťou balenia
ide o tri samostatné skrinky, ktoré tvoria jeden celok
korpus: dub wotan
dvierka: lesklá čierna
Dodávaný montážny materiál (hmoždinky a skrutky) je vhodný pre pevné murivo (betón, tehlové steny).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obývacia izba |
|---|---|
| Hmotnosť: | 57 kg |
| EAN: | 5905080720471 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 300 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hĺbka: | 31 cm |
| Hmotnosť: | 57 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | závesné |
.png)



