Pohodlná sedacia súprava do tvaru U Hermes
Kód: 002-0189Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia masívneho dreva a drevotriesky
výplň sedadla: pur pena T30 + pružiny Faliste, čalúnické pásy
celočalúnená
nôžky: plast
farba nožičiek: čierna
výška nožičiek: 1,5 cm
výška operadla: 41 cm
hĺbka sedu: 63 / 81 (s vankúšmi / bez vankúšov)
voľné vankúše naplnené silikónovými granulami
čalúnenie: poťahová látka Massimo 416 ( sivá)
Vlastnosti tkaniny Massimo:
materiál: 100% PES
gramáž: 320 g/m2
martindale: 40.000 cyklov
Možnosť výberu z pravého alebo ľavého rohu (voľbu rohu uviesť do poznámky v objednávke), na hlavnom obrázku je sedacia súprava vyobrazená v ľavom prevedení.
V prípade záujmu o iný odtieň tkaniny, kontaktujte prosím našu infolinku.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítač.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedacie súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 195 kg |
| Farba: | šedá |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 365 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hĺbka: | 207 cm |
| Hmotnosť: | 195 kg |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Typ: | do U |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Rozkladanie: | bez rozkladania |
| Nožičky: | s nožičkami |
.png)



