Priestranná komoda Asymetric 195 cm – dub wotan / 4 dvierka, 2 zásuvky
Kód: 023-0869Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: LTD laminovaná drevotriesková doska + MDF polotvrdá drevovláknitá doska, ABS hrany
hrúbka materiálu: 15 mm
zadný panel: HDF – 3 mm
max. nosnosť hornej dosky: 20 kg
max. nosnosť police: 5 kg
systém otvárania bez úchytiek, frézované hrany
kvalitné kovové pánty a koľajničky
nožičky: tvrdené PVC
farebné prevedenie: dekor dub wotan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované komody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| EAN: | 5900488592552 |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 195 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| Zatváranie: | s dvierkami aj zásuvkami |
.png)



