Kúpeľňová nástenná lampa Braelyn – brúsená mosadz
Kód: D03-0224Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ďalšie parametre a vlastnosti:
materiál: oceľ, bublinkové sklo
osvetlenie kúpeľne
trieda ochrany: IP44
pätica: E 27
max. príkon: 40 W
napájanie: 220-240 V
žiarovku nutné zakúpiť samostatne, nie je súčasťou
farebné prevedenie: brúsená mosadz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Farba: | žltá |
| Štýl: | vintage |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 12,7 cm |
| Výška: | 24,4 cm |
| Hĺbka: | 14,9 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Umiestnenie: | kúpeľňové |
.png)



