Jedálenský stôl GERY 140/180/220×90 rozkladací dubový
Kód: S11-0005Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál hornej dosky: dubový masív
hrúbka hornej dosky: 20 mm
materiál nôh: drevo
stôl je rozkladací
rozkladacie časti sú uložené pod stolovou doskou
rozmery (v/š/d): 75/90/140-180-220 cm
vzdialenosť medzi nohami: 115x65 cm
dodáva v demonte
farebné prevedenie: prírodný dub
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoly rozkladacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 51.3 kg |
| Farba: | prírodná |
| Dekor: | dub |
| Šírka: | 90 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Dĺžka: | 160 cm |
| Hmotnosť: | 51,3 kg |
| Materiál nôh: | drevo |
| Materiál dosky: | drevo |
| Rozkladanie: | rozkladacie |
.png)



