Televízny stolík Zante - kašmírová
Kód: 003-1090Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál korpusu: LTD (laminovaná drevotriesková doska) + ABS hrany (ochrana proti mechanickému poškodeniu a vzniku vlhosti)
boky: MDF doska (polotvrdá drevovláknitá doska)
úchyty: kovové
nôžky: kovové
šuplíky s plnovýsuvom
systém tichého dovierania
farebné prevedenie: kašmír / čiernozlaté doplnky
Dodatočné parametre
| Kategória: | TV stolíky so zásuvkami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| EAN: | 1013660160000000 |
| Farba: | béžová |
| Štýl: | moderný |
| Materiál: | lamino |
| Šírka: | 180,1 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Úložný priestor: | kombinácia |
| Typ ukotvenia: | na nožičkách |
.png)



