Jedálenská lavica Berlin na mieru
Kód: 044-0036Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
konštrukcia: kombinácia dreva a drevotriesky
výplň sedacej časti: pena T30 hrúbka 6 cm
výplň operadlovej časti: pena T25 hrúbka 3 cm
nohy: čierny kov
celé čalúnené, aj zadná časť
cena je za lavicu v dĺžke 100 cm
farebné prevedenie: jemná poťahová látka Monolith 37
Vlastnosti látky Monolith:
látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý chráni pred rýchlym preniknutím tekutiny. To zabraňuje tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu na povrchu tkaniny.
materiál: 100% PES
gramáž: 330 g/m2
martindale: 90 000 - 100 000
Zvolený odtieň látky a požadovanú dĺžku lavice napíšte do poznámky k objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Farba: | zelená |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 100 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 30 kg |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Hĺbka sedu: | 42 cm |
| Materiál nôh: | kov |
| Výška nožičiek: | 35 cm |
| Výška opierky: | 45 cm |
.png)



