Jedálenská čalúnená stolička K7
Kód: 044-0034Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
nôžky: bukový masív
celočalúnená
farebné prevedenie: jemná poťahová látka Monolith 84
Vlastnosti tkaniny Monolith:
látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, vytvárajúcou hydrofóbny povlak, ktorý chráni rýchlym prenikaním kvapaliny. To zabraňuje tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu tkaniny.
materiál: 100% PES
gramáž: 330 g/m2
martindale: 90.000 - 100.000
Výber farebného prevedenia nožičiek:
prírodná
orech
čierna
biela
Zvolený odtieň nožiek a tkaniny napíšte do poznámky v objednávke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedálenské stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Štýl: | moderný |
| Šírka: | 52 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Hĺbka: | 55 cm |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hĺbka sedu: | 48 cm |
.png)



