Stojacia lampa "trojnožka" Santini - čierna
Kód: 030-0053Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicový masív, oceľ, tkanina
zásuvka: E25
maximálna spotreba energie: 60 W
napájanie: 230 V
stupeň ochrany: IP 20
zapínanie a vypínanie pomocou nožného spínača
farebné prevedenie: čierna
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Skutočná farba výrobku sa môže líšiť od farby zobrazenej na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojace lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Farba: | čierna |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Šírka: | 46,5 cm |
| Výška: | 160 cm |
.png)



