Domčeková postel Housebed Fello - 90 x 190 cm / prírodná
Kód: 037-0109Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
ložná plocha: 90x190 cm
nôžky: 45/65 mm
výška nožiek: 10 cm
rám postele: 90/20 mm
univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) - viditeľné dodatočné otvory v ráme postele
zábrana do 1/2 dĺžky postele
výška zábrany: 22,5 cm
medzery medzi priečkami: 4,5 cm
výška bočných latiek po strechu: 100 cm
najvyšší bod: 150 cm
vhodná pre matrace s výškou do 12 cm (na hlavnom obrázku je matrac s výškou 10 cm)
zapustenie matraca do roštu: 3 cm
rošt je súčasťou, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farebné prevedenie: prírodná borovica
Matrac nie je súčasťou.
Celú kolekciu detských postelí Housebed Fello nájdete tu.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | masív |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Dĺžka: | 199 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



