Detská domčeková posteľ 90 x 190 - prírodná
Kód: 037-0133Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Parametre a vlastnosti:
materiál: borovicové drevo
plocha na spanie: 90x190 cm
nôžky: 45/65 mm
výška nožiek: 1 cm
rám postele: 90/20 mm
univerzálna montáž zábrany (pravá/ľavá strana) - dodatočné otvory v ráme postele viditeľné
zábrana do 1/2 dĺžky postele
výška zábrany: 30 cm
medzery medzi priečkami: 5 cm
výška bočných zábran po strechu: 100 cm
najvyšší bod: 160 cm
vhodné pre matrace do výšky 15 cm - v tejto výške je plocha na spanie vysoká 22 cm
vzdialenosť matraca od priehlbiny roštu: 3 cm
rošt je súčasťou balenia, každá z lamiel sa pripevňuje samostatne pomocou skrutiek priamo k posteli
maximálna nosnosť: 100 kg
surové drevo, bez akejkoľvek úpravy alebo lakovania
farba: prírodná borovica
Matrac nie je súčasťou.
Skutočná farebnosť produktu sa môže líšiť od zobrazenia na monitore Vášho počítača.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské postele 90 x 190 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 42 kg |
| Farba: | prírodná |
| Štýl: | škandinávsky |
| Materiál: | drevo |
| Dekor: | borovica |
| Šírka: | 99 cm |
| Výška: | 160 cm |
| Dĺžka: | 199 cm |
| Zábrana: | so zábranou |
| Rozmer: | 90x190 cm |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Prístelka: | bez prístelky |
.png)



